Halkbank İhtiyaç Kredisi

Bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Halbank ihtiyaç kredisi hızlı çözümleri ile anlık ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor.Acil nakit ihtiyaçlarınızda , eğitim masraflarında , tatil için gerekli olan tutarlarda ,sağlık harcamalarınızda kısaca anlık oluşan nakit ihtiyaçlarınızda gerekli desteği sağlıyoruz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank olarak ihtiyaç kredilerimizi size özel kılmak için çeşitli kategorilere ayırdık. Hangi kredimiz sizin için uygunsa ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

 • Halkbank Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi: İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sosyal hayatı desteklemek için mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ,küçük ev aletleri gibi eşya alımına yönelik ihtiyaçlarınızda kullandırdığımız kredi türüdür. Size özel uygun faizli bu krediden yararlanmak için Halkbank İhtiyaç Kredisi başvuru evraklarına alınacak olan ev eşyasının proforma faturasının eklenmesi yeterlidir.
 • Maaşını Halkbank’tan alanlar için Halkbank ihtiyaç kredisi: Maaşını Halkbank’tan alan müşteriler için özel faiz oranları ile kullandırdığımız ihtiyaç kredisidir.
 • Kamu Çalışanları için ihtiyaç Kredisi: Kamuda çalışanlara özel faiz oranı ve tutarlarda kullandırılan ihtiyaç kredisidir.
 • Özel Sektör Çalışanları için ihtiyaç kredisi: Özel sektör çalışanlarına özel faiz oranı ve tutarlarda kullandırılan ihtiyaç kredisidir.
 • Hızlı kredi: Anlık oluşan 1.000 TL ile 50.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınızı hızlı olarak karşılanmasını istiyorsanız bu kredi tam size göre. Hızlı kredimize SMS veya Bireysel internet şubemizden başvuru yapabilirsiniz.Başvuru sonuçlarınız SMS ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Eczacı ihtiyaç: Eczacılar ve Eczane de çalışanlarımız için özel faiz ve vade imkanları ile hazırlanmış ihtiyaç kredisidir.
 • Kredi mini: Tutarı 5.000 TL’i geçmeyen nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz maksimum 10 ay vadeye çıkabilen kredi seçeneğidir.
 • Eğitim: Çocuklarımızın eğitim ihtiyaçları için tasarlanmış 100.000 TL e kadar olan kredi çeşididir. Kredi talebini yapan kişilerin okul ücretini gösteren proforma faturayı diğer evraklar ile birlikte ibraz etmesi gereklidir.
 • Bireysel Destek: Teminatlı tüketici kredisi olarak adlandırılan kredi de kredinin teminatına ipotek alınarak ödeme koşullarınız da dikkate alınmak sureti ile ipotek alına gayrimenkulün ekspertiz değerinin %80 ini aşmamak kaydı ile Halkbank ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
 • Vefa İhtiyaç Kredisi: Şehit ve gazi yakınlarına kullandırılabilecek olan Halkbank ihtiyaç kredisi özel faiz oranı ve özel kullanım koşulları sağlamaktadır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemleri

Bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Halbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri direkt şube aracılığı ile yapılabileceği gibi şubelerimize gitmeden cep telefonunuzdan mesaj atarak veya internet sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Bütçenize en uygun faiz ve vadelerde başvuru işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.İhtiyaç kredilerimiz bütçenize göre 36 ay vadeye göre taksit seçeneği mevcuttur. Halkbank ihtiyaç kredisi geri ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak bütçenize uygun seçeneklerle değerlendirebilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir.

 • TC Kimlik no yazılı kimlik belgesi ,pasaport veya sürücü belgesi.
 • İkametgah belgesi veya son aya ait elektrik , su , telefon yada doğal gaz faturası
 • Gelir belgesi .( Başvuru sahibinin kamu veya özel sektör çalışanı olması durumunda son aya ait olan bordro , SGK hizmet dökümü ve maaş üzerinde haciz bulunmadığına dair iş yeri imzalı belge ve iş yeri imza sirküleri . Başvuru sahibi emekli ise SGK emeklilik belgesi , güncel emekli maaş cüzdanı . Emekli olup halen çalışan başvuru sahipleri için ilave olarak çalıştığı iş yerinden alınan destek prim belgesi.Serbest meslek sahipleri için güncel vergi levhası , güncel bilanço ve gelir tablosu, Ticaret sicil gazeteleri , İşletme hesap özetleri. Çiftçiler için çiftçilik belgesi , müstahsil makbuzları ve arazi tapu fotokopileri,araç ruhsatları )
 • Halkbankihtiyaçkredisi başvuru sahiplerinin belgelendirebilecek ek gelirleri var ise (kira benzeri ) bu belgeler başvuruya eklenmelidir.

Halkbank Kredi Başvurusunda Dikkate Alınan Hususlar

Halkbankihtiyaçkredisi başvuru taleplerinin değerlendirilmesi esnasında gerekli olan tüm evraklar alındıktan sonra kişinin talep ettiği krediyi ödeme noktasında gelir/ gider analizleri yapılmaktadır. Varsa önceden çektiği kredilerin ,kredi kartı ,kredili mevduat hesabı gibi kredilerin ödenme düzenine kısaca kişinin kredi skoru değerlendirilir. Talep edilen kredi vadesinin kişinin geri ödemesine uygun olup olmadığı analiz edilir. Halkbank ihtiyaç kredisi işlemlerinde sağlıklı bir karar verilebilmesi için kayıtlı olan tüm gelirlerin bankaya bildirilmesi esastır. Başvuru yapan kişi evli ise aile geliri belirtilmelidir.

Halkbank Kredi Faiz Oranı: %1,21

Adres: Barboros Mahallesi Şebboy sokak numara :4 /1 34746 Ataşehir /İstanbul

Telefon: 0216-503 70 70

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir