Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Kredi kartı başvurusu yaparak siz de Vakıfkart ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. İnternet sitesi ya da çağrı merkezinden kolayca başvuru yapacak, kartınız geldiğinde ise Vakıfbank’ın sizlere sunduğu avantajlardan faydalanarak alışverişi karlı hale getireceksiniz. Vakıfbank Kredi kartı başvurusu yaptığınızda Vakıfbank sizlere geniş kart seçeneği sunuyor. Worldcard’dan Taraftar Kart’a  geniş ürün seçeneklerini inceleyerek size uygun olan karta Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu yaparak ulaşacaksınız. Vakıfbank Kredi kartı başvurusu ile üye iş yerlerinin kampanya ve taksit imkanlarından faydalanmaya başlayacaksınız.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yapın Ayrıcalıklı Yaşayın

Seçtiğiniz kartınızın özelliklerine göre üye iş yerlerinin kampanyalarından, taksit imkanlarından yararlanacaksınız. İster telefonla, ister internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kartınızı kullanarak; evinizin güvenliğinde fırsat ve kampanyaları kaçırmadan alışveriş yapmanın zevkine varacaksınız. Vakıfkartınızı isterseniz yurt dışı alışverişlerinizde de kullanacak hatta acil nakit problemlerinizde çözüm aracı olarak kullanabileceksiniz. Alışverişlerinizde kartınıza yüklenecek puanlarla ekstra avantaj sağlayıp daha fazla harcama yapma imkanına kavuşacaksınız. Resmi kurum ödemelerinizi, okul taksit ve harçlarınızı hatta bağışlarınızı bankanın mobil uygulaması üzerinden Vakıfbank Kredi kartı ile yaparak taksitlendirebileceksiniz. Ama tüm bu imkanlara sahip olmanız için öncelikle Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmekte.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak Çok Kolay

Vakıfbank Şubelerinden anında Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Express Card başvurusu yaptığınız takdirde hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. MilPlus card ile yine tüm alışverişlerinizi yapabileceğiniz gibi uçak bileti alıp yine MilPlus card otel ve tur rezervasyonlarınızı yaptırırken değerli puanlarınızı biriktirebilirsiniz. Eğer uçak biletinizi almaya puanınız yetmediyse avans puan kullanabilirsiniz. Rail& Miles kartıyla T.C.D.D ile yapacağınız tren yolculuklarınızda ekstra avantajlara sahip olacaksınız. Kobi, Ticari İşletme yahut Kurumsal firma iseniz durumu bir tık daha lehinize çevirecek olan BusinessCard ile tamamen size özel fırsatlar karşınıza gelecektir. Sanal Kredi kartı ile internetten yapacağınız alışverişlerde gözünüz arkada kalmayacaktır. Sevdiklerinizi de kredi kartınız kapsamına alacağınız eK kredi kartınızı yine Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu ile elde edebileceksiniz. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaptığınızda Vakıfbank Worldcard dünyasının kapıları ihtiyacınıza yönelik olarak sizin için açılacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Vakıfbank Kredi kartı başvurusu için en yakın Vakıfbank’a uğramanız yeterli. Ya da evden çıkmak istemiyorsanız banka web sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaptıktan sonra en kısa zamanda elinize geçecek olan Vakıfbank Worldcard ile siz de artık ayrıcalıklı bir dünya içerisinde yaşamaya başlayacaksınız. Üye iş yerlerinin sizlere özel hazırladığı ekstra indirim kampanyaları, taksit imkanları ile bankanın sizlere sunduğu ekstre atlatma, Ek taksit, Puan avantajları ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaptığınız için mutlu olacaksınız. Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaparak Vakıfbank’ın müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu ve hali hazırda devam etmekte olan kampanyalarına yetişin. Vakıfbank sizlerin ihtiyaçlarına ve yaşamınıza katacağı kolaylıkları ve imkanları kurulduğu yıllardan beri çok önemsedi. Yapacağınız Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu ile sizde İhtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış olan bu kampanyalardan yararlanmaya hemen başlayacaksınız.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptığınızda;

  • Gıda, kasap ve manav gibi zorunlu ihtiyaçlarınızda 40 TL WORLPUAN
  • Ekstrelerinizde 3 aya kadar erteleme ve 6 aya kadar taksitlendirme olanağı.
  • İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde 40 TL WORLDPUAN
  • Akaryakıt alışverişlerinizde 25 TL indirim
  • Beyaz Eşya ve Mobilya aldığınızda 50TL WORLDPUAN kazabilirsiniz

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu yaptığınızda yararlanacağınız kampanyalar sadece bunlar değil. Kredi kartınızla vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile artık fatura son ödeme tarihi diye bir sıkıntınız kalmayacak kontrolü tamamen Vakıfbank’a bırakmış olacaksınız. Banka sağlığınıza da önem verdiği için mobil temassız ödeme ile yapacağınız alışverişlerde her 100 TL alışverişinize 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL Worldpuan veriyor. Faydalanacağınız kampanyaları ve avantajları görmek için bankanın resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vakıfbank kredi faiz oranı: % 1,25

Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0216 724 10 00

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir