Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Tüm harcamalarınız ve nakit ihtiyacınız için Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğitim, sağlık ve günlük hayattaki tüm harcamalar için Garanti Bankası en büyük destekçiniz olmaktadır. Avantajlı faiz oranı ve 36 aya varan vade ile geri ödemeler de artık çok kolay. Garanti Bankası’nın tüm ihtiyaçlarınız için hazırladığı çeşitli tekliflerden size uygun olanını seçin ve Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi avantajlarından vakit kaybetmeden faydalanın. Müşterilere göre değişiklik gösteren kredi tutarı ve vade seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek başvuru sürecine başlayabilirsiniz.

Cebinizi yormayacak size en uygun Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi seçeneklerini ertelemeden inceleyin ve ister en yakın Garanti şubesine giderek ister evden başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun Garanti BBVA mobil uygulamasından veya sitesinden anında başvuruda bulunarak sonuç alabilirsiniz. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi almak isteyen tüm müşteriler avantajlı teklifleri ve ödeme seçenekleriyle kolaylıkla başvuruda bulunabilirler.

Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu için birçok yöntem bulunmaktadır. En yaygın yöntem gerekli belgeleri alarak en yakın şubeye bizzat gidip başvuruda bulunmaktır. Ancak artık şubeye gitmeye gerek kalmadan evden de kolaylıkla başvuru yapılabilmektedir. Garanti internet bankacılığı, Garanti BBVA mobil veya 444 0 335 Anında Kredi Hattı üzerinden Garanti İhtiyaç Kredisi başvuruları alınmaktadır. İhtiyacınız olan kredi miktarını belirlemeden önce geri ödeme seçeneklerini öğrenmek için Garanti BBVA internet sitesine girebilirsiniz. Sitede bulunan İhtiyaç Kredisi Hesaplama Aracına kaç TL kredi istediğinizi ve kaç taksitle ödemeyi istediğinizi girerek ödemeniz gereken miktarı ve taksitleri öğrenebilirsiniz. Güncel faiz oranları ile hesaplanacak tüm taksit miktarlarına da kesin bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvuru adımları şu şekildedir:

  • Almak istediğiniz kredi miktarını belirleyin.
  • Garanti internet sitesinde bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile taksit tutarını hesaplayarak size en uygun faiz oranını seçin.
  • Başvuru formundaki kişisel bilgiler ve kredi bilgileri kısmını hatasız doldurun.
  • İstenilen belgeleri eksiksiz bir şekilde Garanti bankasına teslim edin.
  • Krediniz onaylandığında kredi sözleşmesini ve ödeme planını gözden geçirerek onaylayın.

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz Garanti BBVA şubesinden, internet sitesinden ya da Anında Kredi Hattı üzerinden Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi ile ilgili tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Garanti İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Bütün ihtiyaçlarınıza uygun Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için çok fazla belge toplamanıza gerek yoktur. Üzerinde vatandaşlık numaranızın bulunduğu kimliğiniz ile kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Çalışma durumunuza göre bazı ek belgeler hazırlamanız gerekebilir. Durumunuza göre Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için gerekli olan ek belgeler şu şekildedir:

  • Ücretli çalışanlar için 2 aydan eski olmayan maaş bordrosu veya gelir yazısı
  • Emekliler için emekli aylık dökümünü gösteren emekli belgesi
  • Şahıs şirket sahipleri için için güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi beyannamesi
  • Kira geliri sahipleri için gayrimenkul tapusu,
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi ve zirai kazancı gösterir belge
  • Sermaye şirketi ortakları için güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi beyannamesi

Garanti İhtiyaç Kredisi başvurusu için kişisel bilgileriniz ile maddi gelirinizi kanıtlayan belgeleri göstermeniz yeterli olacaktır. Geri ödeme konusunda cebinize en uygun planın yapılması için bu belgeleri sunmanız önemlidir. Maddi geliri gösteren resmi belgelerin eksikliği kredi başvurusunun onaylanmamasına da yol açabilmektedir.

Garanti İhtiyaç Kredisi Başvurusunda Dikkate Alınan Hususlar

Her ihtiyaca uygun Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için uyulması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Öncelikle kredi başvurusu yapacak kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Başvuru sırasında gelir düzeyinin ve maddi durumun resmi bir şekilde belirtilmesi lazımdır. Gelir düzeyi belirtilmediği taktirde Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu sırasında sorun yaşanabilir. Kredi ödemelerinin zamanında ve eksiksiz yapılması gerekmektedir. Bu sebeple bütçeyi zorlamayacak bir ödeme şeklinin planlanması önerilmektedir.

Kampanya kapsamında minimum 3 ay, en fazla 36 ay vadeye kadar Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kullanılabilmektedir. Garanti bankası maksimum faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir. Kredi tutarı ve vadesi müşteri özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Kredi Kayıt Bürosu tarafından hazırlanan kredi risk raporunuzu alarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyalı geri ödeme fırsatları ile her bütçeye uygundur.

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranı: %1,29

Adres: Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş/İstanbul

Telefon Numarası: +90 212 318 18 18

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir