QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bazı ihtiyaçlarımız önceden bellidir, bazıları ise aniden ortaya çıkar. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi evlilikten eğitime aklınıza gelebilecek tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için 3 ay erteleme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla her zaman yanınızda. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi alabilmek için tek yapmanız gereken sunduğumuz kredi tekliflerini incelemek ve size uygun olan seçeneği belirlemek. Sonrasında, kolay başvuru seçeneklerinden birini tercih ederek zaman harcamadan ve yorulmadan hayallerinize erişebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Size Hangi Avantajları Sağlar?

 • Kolay ödeme: QNB Finansbank ihtiyaç kredisi sizlere kolay ödeme imkanı sağlar. Taksitlerinizi düşük tutarla ödemeye başlamayı tercih edebilirsiniz.
 • Tanışma kredisi: Son bir sene içerisinde QNB Finansbank veya başka bir bankadan ihtiyaç kredisi ya da hazır kredi kullanmadıysanız ve mevcut durumda kullanmıyorsanız tanışmamıza özel kredi oranlarından faydalanabilirsiniz.
 • Doğum günü kredisi: QNB Finansbank doğum gününüzü size sunacağı özel faiz oranlarıyla kutlar. Doğum gününüzün olduğu ay içerisinde başvuracağınız ihtiyaç kredisi için size özel oranlardan faydalanabilirsiniz.
 • Organizer: Diğer bankalara olan borçlarınızı QNB Finans Bank İhtiyaç kredisi kullanarak bankamıza transfer edebilir ve ödemelerinizi tek kalemde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Finans maaş avantajı: Maaşını QNB Finansbank’tan alan kamu veya özel sektör çalışanları için özel kredi faiz oranları hazırladık.
 • Üç ay erteleme: Taksit Erteleme avantajı. Dilersiniz QNB Finans Bank İhtiyaç kredisi taksitlerini üç ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
 • Esnek ödeme: Ödemelerinizi eşit taksitler halinde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz esnek ödeme planı seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Kredi Tutarı ve Vade Sınırı

QNB FinansBank İhtiyaç kredisi vade sınırı 36 aydır.Cep şubemizden, İnternet üzerinden, çağrı merkezi üzerinden yapacağınız başvurularda üst sınır 65.000 TL’dir. Daha yüksek miktarda ihtiyaç kredisi talep etmeniz durumunda şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank web sayfasında yer alan “ihtiyaç kredisi hesaplama” aracını kullanarak “aylık taksit tutarı”, “toplam geri ödeme tutarı” ve benzeri bilgilere erişebilirsiniz. 

Nasıl Başvurabilirsiniz?

18 yaşını dolduran herkes ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir. Başvurularınız, bankamızın kredi politikaları kapsamında değerlendirilecektir. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvurusu aşağıdaki yöntemlerden biri izlenerek anında gerçekleştirilebilir.

 • “Hemen başvur” butonu: QNB Finansbank müşterileri, web sayfamıza girerek “hemen başvur” butonu üzerinden QNB Finans Bank İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.  Tek yapmanız gereken T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı kullanarak sisteme giriş yapmak.  Buna ek olarak; “ihtiyaç kredisi hesaplama aracı” üzerinden vade sayısı ve kredi tutarını sisteme girerek aylık taksit tutarı hakkında bilgi edinebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Alo Kredi hattı: Alo Kredi hattımız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. 0850 220 8 573 numarasını arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • KrediGO mobil uygulaması: Apple Store üzerinden indirebileceğiniz KrediGO mobil uygulamamızı kullanarak KrediGO ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve krediniz onaylandığında hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • SMS. TC Numaranızı 5030’a SMS üzerinden göndererek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet ve Cep Şubesi üzerinden yapılan QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvurularında belge talep edilmemektedir ve kefil şartı aranmamaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Almak İçin Gerekli Evraklar

 • Başvuru formu
 • T.C. kimlik kartı veya noter onaylı suret
 • Adres Kayıt Sistemi’ne kayıtlı adresiniz. Bilginin güncel olmadığı durumlarda son üç ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir fatura ile başvurabilirsiniz. Doğal gaz, elektrik, su, mobil operatör, sabit telefon aboneliklerine ait bir fatura getirmeniz yeterli olacaktır.
 • Gerekli görülen durumlarda gelir belgesi.

Bu belgeler haricinde QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında ilave gelir belgesi (tapu, arsa, banka mevduatı vb.) ve teminat talep etme hakkına sahiptir. Gerekli görülen durumlarda müşteriden kefil göstermesi istenebilir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Süreci Ne Zaman Sonuçlanır?

Bankamız gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başvurunuzu Cep Şubemizden, çağrı merkezimizden ve şubelerimizden takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi ile ilgili diğer tüm sorularınız için çağrı merkezi, İnternet şubesi, Cep Şube üzerinden veya şubelerimize gelerek temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. QNB finans ihtiyaç anında her zaman yanınızda!

* Güncel aylık faiz oranı %1.14’tür. Bu oran, tanışma kredisi özel faizidir ve değişiklik gösterebilir.

** SMS başvurularında yanıt olarak gönderilen mesaj, bankanın talebinize ön onay verdiği anlamına gelir.   SMS’ler  tüm mobil operatörler için, vergiler dahil 0.65 TL olarak ücretlendirilir.

*** KrediGo ihtiyaç kredisi uygulamaya özel fiyatlar üzerinden değerlendirilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Aylık Faiz Oranı: %1,14

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No: 215 Şişli – İstanbul

Telefon Numarası: 0 (212) 318 50 00

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir